Zvaniet mums:+371 20377021
Sekojiet mums:

Par mums

Digi Media nodrošina mediju uzņēmumu apkalpošanu
visās projektu realizācijas un pēcprodukcijas fāzēs

Digi Media piedāvā plašu pakalpojumu klāstu vairākās jomās:

Media – Blu-ray, DCP, DVD un HD risinājumi, materiālu konvertācijas un renderēšana. Konvertēšanas pakalpojumi VOD platformām. Subtitru sagatavošana, ieskaņošana un dublēšana (latviešu, lietuviešu, igauņu, krievu, angļu un ukraiņu valodās, piesaistot diktorus, kam materiāla valoda ir dzimtā).

Video – HD filmēšana, filmēšana ar droniem, producēšana, pēcapstrāde un grafika.

Audio – skaņas ieraksts, apstrāde, montāža un skaņas dizains. Formāti STEREO un 5.1.

Foto – fotosesiju filmēšana, vizuālā materiāla fotografēšana.

Mūsu klienti ir TV un kino izplatītāji (filmu un raidījumu distributori), telekanāli un televīzijas tīklu kompānijas, raidorganizācijas, producentu uzņēmumi, kinostudijas, reklāmas aģentūras, mediju uzņēmumi un citi privāti vai valsts uzņēmumi. 

Mēs esam īstenojuši lielu skaitu projektu sadarbībā ar klientiem no vairākām valstīm, tostarp Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Zviedrijas, Somijas, Norvēģijas, Čehijas, Polijas un Ungārijas. 

Apmaksas nosacījumi tiek apspriesti ar katru klientu individuāli, jo mūsu klienti atrodas visā pasaulē, ikviens projekts ir unikāls un tam nepieciešama individuāla pieeja.

Mēs spējam vienlaikus apkalpot vairāku klientu projektus, pateicoties tam, ka studijai ir pieejami nozares profesionāļi, 5 montāžas un skaņu ieraksta telpas, vismodernākās tehnoloģijas un mēs turpinām ieguldīt tās attīstībā.

Mēs esam pretimnākoši un vienmēr atvērti sadarbībai. Priecāsimies uzklausīt jūs, jūsu piedāvājumus un jautājumus. Esam pārliecināti, ka varam jums kļūt par uzticamiem darījumu partneriem.

© 2014-2020. Digi Media. All right reserved.